spot_img
Srijeda, 17 Juna, 2026
spot_img
HomeBIHZENICA: VIŠE OD 50 NOVIH ČLANOVA PRISTUPILO NES-U – OGREŠEVIĆ POZVAO MLADE...

ZENICA: VIŠE OD 50 NOVIH ČLANOVA PRISTUPILO NES-U – OGREŠEVIĆ POZVAO MLADE DA PREUZMU ODGOVORNOST!

-

U Zenici je večeras više od 50 građana, većinom mladih i visokoobrazovanih, pristupilo Narodnom evropskom savezu (NES), prepoznajući u ovoj političkoj opciji, kako navode, “prostor za napredak, aktivizam i stvarne promjene”.

Predsjednik NES-a Nermin Ogrešević poželio im je dobrodošlicu, naglašavajući kako mladi moraju biti više zastupljeni u politici, jer su, kako je rekao, “budućnost Bosne i Hercegovine i najjače oružje u borbi za državu i bolji život svih građana”.

Dodao je da je odluka novih članova inspirisana i angažmanom ministra privrede Zeničko-dobojskog kantona Samira Šibonjića, čiji se rad temelji na “otvorenosti, razvoju i podršci mladima”, ali i na “jačanju patriotskog fronta”.

NES Zenica poručuje da je ovo samo početak širenja i okupljanja snaga koje vjeruju u državotvornu i probosansku politiku, daleko od podjela i političkih kalkulacija.



👉infoposkokbrčko✅️

BRČKO DISTRIKT

spot_img

Posljednje objavljeno

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com