
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 11:10 sati na magistralnom putu u Kozarskoj Dubici, u kojoj su učestvovali pješak i motociklista.
Prema informacijama Policijske uprave Prijedor, pješak S. T. iz Kozarske Dubice zadobio je teške tjelesne povrede i preminuo u Univerzitetsko-kliničkom centru Republike Srpske u Banjoj Luci, dok je motociklista M. L., takođe iz Kozarske Dubice, prošao s lakšim povredama.
“Uviđajem na licu mjesta utvrđeno je da su u saobraćajnoj nezgodi učestvovali motociklista M. L. iz Kozarske Dubice, koji je lakše povrijeđen, i pješak S. T. iz Kozarske Dubice, koji je usljed teških tjelesnih povreda preminuo u UKC RS u Banjoj Luci”, naveli su iz PU Prijedor.
APEL POLICIJE
Iz Policijske uprave Prijedor uputili su apel svim učesnicima u saobraćaju da poštuju saobraćajna pravila i propise, podsjećajući da odgovorno ponašanje spašava živote i doprinosi sigurnosti svih na putevima.
Ova nesreća još jednom upozorava na potrebu veće pažnje pješaka i vozača, posebno na magistralnim putevima gdje su brzine kretanja veće, a mogućnost reakcije ograničena.
👉infoposkokbrčko✅️
