
Njujorška policija istražuje nekoliko slučajeva u kojima su skupine ljudi noću ulazile i izlazile iz kanalizacijskih tunela kroz šahtove u Brooklynu i Queensu.
Sigurnosne kamere zabilježile su najmanje tri takva incidenta. Na jednoj snimci iz Williamsburga u Brooklynu iz šahta usred raskrižja izašlo je oko sedam osoba dok su prolazili automobili. Neki su nosili svjetiljke na glavi i alat sličan lopatama.
U drugom slučaju u naselju Gravesend oko sedam ljudi provelo je tri sata pod zemljom. Izlazeći iz šahta oko dva sata iza ponoći prišli su parkiranim automobilima i presvukli se u čistu odjeću.
Treći incident dogodio se u Queensu gdje su tri osobe u vodootpornoj opremi ušle u kanalizaciju. Vlasnik obližnje radnje smatra da su naumili nešto loše.
Policija nastavlja istragu o ovim misterioznim noćnim aktivnostima pod zemljom.
👉infoposkokbrčko✅️
