spot_img
Utorak, 9 Juna, 2026
spot_img
HomeBIHŠkola u bh. gradu zabranila nošenje telefona i učenicima i zaposlenicima

Škola u bh. gradu zabranila nošenje telefona i učenicima i zaposlenicima

-

Zabrana se odnosi na učenike i na zaposlene s ciljem zaštite zdravlja, poboljšanja socijalnih vještina, bolje komunikacije

Katolički školski centar “Sv. Pavao” Zenica, pri kojem djeluju Osnovna škola i Gimnazija, uvodi zabranu korištenja mobitela, pametnih satova i svih drugih uređaja za komunikaciju.

Zabrana se odnosi na učenike i na zaposlene s ciljem zaštite zdravlja, poboljšanja socijalnih vještina, bolje komunikacije, odgojnog i preventivnog djelovanja.

Zaposleni imaju prostor gdje mogu koristiti mobitele te imati komunikaciju s roditeljima i po potrebi ostalu poslovnu komunikaciju.

Učenicima je dozvoljeno korištenje u hitnim slučajevima i kao nastavno sredstvo kada nastavnik odobri.

Zabrana nije uvedena kao mjera i način kažnjavanja nego poticanja na druženje i komunikaciju među učenicima i zaposlenim, naveli su iz škole, piše Zenicablog.

👉#infoPoskokBrčko✅️

BRČKO DISTRIKT

spot_img

Posljednje objavljeno

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com