
Šef diplomatije Bosne i Hercegovine i lider Naroda i pravde, Elmedin Konaković, oglasio se na Facebooku tvrdeći da SDA, HDZ i SNSD ponovo „obnavljaju staru ljubav“ i rade na povratku starog političkog saveza.
„Nema dileme da pripremaju povratak na staro. To je njihovo pravo i niko im to ne spori. Jasno nam je da je njima mnogo bolje zajedno nego sa nama. Javno to kaže Čović, a Dodik vjerovatno kune dan kad smo zajedno gledali utakmicu u Banjoj Luci. Bakir nam je objasnio da je HDZ fiks, a da je SNSD bez Dodika dobar,“ poručio je Konaković.
Podsjetio je i na izjave Bakira Izetbegovića koji je rekao da „u SNSD-u ima dobrih, ljevičarskih kadrova“.
„A nije nam rekao ko su? Pa ako može samo jedno ime da nam kaže Bakir Izetbegović? Oni pripremaju povratak na staro, a mi na nešto sasvim novo“, zaključio je Konaković.
🔴👉infoposkokbrčko✅️
