
Srpska muzička zvijezda Aleksandra Prijović najavila je spektakularni nastup 31. decembra u Paviljonu 5 Zagrebačkog velesajma, s početkom u 14 sati, kojim će obilježiti kraj godine. Interesovanje za koncert bilo je toliko veliko da su fanovi “srušili” sistem prodaje ulaznica na portalu upad.hr čim su ulaznice puštene u prodaju.
„Prije nekoliko godina imala sam svoju prvu dnevnu zabavu i osjećala sam se fantastično. Bilo je to potpuno novo iskustvo i oduševljena sam što ćemo sada to ponoviti u Zagrebu. Sigurna sam da će biti nezaboravno“, izjavila je Aleksandra za Extra FM.
Pjevačica je otkrila da priprema novi album, na kojem radi već duže vrijeme, te da je snimala i tokom trudnoće. „Dugo nije bilo novih pjesama, a iduće godine će biti tri godine od posljednjeg albuma – vrijeme je. Razmišljam i o novoj turneji, ali ne žurim. Najvažnije mi je da završim album i snimim spotove“, kazala je.
Sa brojnim hitovima poput “Prekasno je za nas”, “Separe”, “Ko si ti” i “Psiho”, Aleksandra Prijović je postala rekorderka Arene Zagreb, gdje je održala šest rasprodanih koncerata. Nakon uspješne turneje “Od istoka do zapada”, tokom koje je održala više od 60 koncerata širom regiona i svijeta, uključujući i četiri nastupa u sarajevskoj Zetri, njen zagrebački koncert 31. decembra očekuje se kao jedan od najvećih muzičkih događaja godine.
„Zajedno smo uradili nevjerovatne stvari i to nikada neću zaboraviti. Publika me voli koliko i ja njih. Kad god izlazim na scenu, osjećam uzbuđenje i zahvalnost jer mogu da im uzvratim tu ljubav“, poručila je pjevačica.
🔴👉infoposkokbrčko✅️
